Financovanie

Ako jediná firma v stavebníctve Vám vieme pomôcť s financovaním celej výstavby.

Máte záujem o nezáväzné informácie ohľadom možností financovania?

Ozvite sa nám alebo nám nechajte Vaše telefónne číslo. Nezáväznú konzultáciu Vám poskytne náš obchodný riaditeľ Michal Kožina, ktorý má 18- ročné skúsenosti v oblasti financovania a úverov. Vie poradiť ako získať najvýhodnejšie financovanie aj v aktuálnej zhoršenej situácii.

Z

Garantujeme Vám najvýhodnejšie podmienky financovania (úveru) na trhu!

Dlhodobo mesačne vybavujeme úvery vo veľkých objemoch a preto môžete mať cez nás lepšie podmienky ako keby ste si to vybavovali sami alebo cez známych v banke. Spolupracujeme s takmer všetkými bankami na slovenskom trhu. Ušijeme Vám financovanie na mieru.

Nie sme obmedzení možnosťami len jednej banky, nám je jedno aké logo bude mať vaša banka, ktorá Vám poskytne úver. Pre nás je priorita Vaša spokojnosť a najlepšie podmienky pre Vás.

u

Máte len minimum nasporených financií alebo žiadne a chcete nový dom podľa svojich predstáv?

Aj v takomto prípade máme pre Vás riešenie. Nechajte na Vás kontakt a nás špecialista Vás bude kontaktovať a vypracuje Vám individuálne riešenie.

u

Hľadáte pozemok a neviete za čo ho kúpiť?

Náš obchodný riaditeľ Michal Kožina má 18-ročné skúsenosti v oblasti financovania a úverov vďaka čomu Vám určite nájde pre Vás optimálne riešenie. Stačí nechať Vaše telefónne číslo a my sa Vám ozveme. Úver Vám vybavíme bez toho, aby ste museli behať po bankách a strácať svoj čas a energiu.

Z

Vieme Vám online dopredu a bez rizika bezplatne vyrátať aké sú Vaše úverové možnosti.

Zanechajte na seba telefónne číslo a nás skúsený špecialista na úvery sa Vám ozve a do 24 hodín nájde reálne riešenie šité Vám na mieru. Zabudnite na kalkulačky na webe, ktoré len sľubujú najnižšie úroky, ktoré ziska len zanedbateľné množstvo klientov.

V banke Vám sľúbia čokoľvek len nech podáte žiadosť o úver, aby mohli zamestnanci napĺňať plány akcionárov v úverových aktivitách. Podáte tam žiadosť a nakoniec je výška úveru nepostačujúca a úroky vyššie. S nami sa toho báť nemusíte.

u

Nemáte čas vybavovať

Nechajte to na nás! Nechajte nám číslo a my Vám to bezplatne vybavíme. Už nemusíte chodiť do banky ako na klavír, donesieme Vám všetko k Vám. Náš špecialista sa s Vami stretne hocikedy a hocikde a do banky idete len raz a to už podpísať schvalený úver.
Z

Vieme vybaviť úver aj počas tejto náročnej doby

Vieme vybaviť úver aj počas tejto náročnej doby, kedy je v banke ťažšie získať požadovaný úver. Máme kontakty, vzťahy a skúsenosti vďaka čomu budete v tých najlepších rukách odborníkov. Vieme komunikovať a vybavovať aj bez potreby osobného stretnutia.

u

Počuli ste, že banka Vám dá len 80% úver?

Žiadny problém, máme aj na toto individuálne riešenia. Vieme vybaviť výhodný úver na dofinacovanie chýbajúcej časti cez stavebné sporiteľne (kde sú úroky nižšie a doba platenia dlhšia), bez potreby zakladania nehnuteľnosti. Nemusíte si brať drahý spotrebný úver s krátkou dobou platnosti a tým pádom vysokou splátkou. Stačí nechať na Vás telefonne číslo a my sa Vám ozveme.

Z

Ste živnostník alebo majiteľ sro ...

Aj Vám vybavíme úver bez toho, aby ste si museli zbytočne zvyšovať Vaše odvodové a daňové výdavky. Banky vedia vychádzať aj z obratu Vašej firmy a nemusí ich zaujímať aký máte základ dane alebo aké ste platili dane. Je možné vybaviť aj výnimky, o ktorých bežní ľudia ani netušia.

Pomohol som už viac ako 300 spokojným rodinám splniť sen o ich bývaní, pridajte sa k nim aj vy.

Naše stavby

Máte otázky? Nie ste rozhodnutí?

Nechajte nám Vaše telefónne číslo. Zavoláme Vám a radi odpovieme na všetky Vaše otázky.

ročná životnosť

%

úspora peňazí

%

energetická účinnosť

Poďme stavať!

Zavolajte nám

(+421) 915 867 921

 

Projekty slúžia len na inšpiráciu, ľubovoľne Vám ich upravíme podľa Vašich predstáv. Taktiež sa môžete inšpirovať vizualizáciami z akéhokoľvek iného zdroja. Pre každého zákazníka vypracovávame bezplatne INDIVIDUÁLNY PROJEKT presne na mieru a dispozíciu stavebného pozemku. Cena domu je podľa nášho prevedenia viď lište výstavba - stavba holodomu alebo drevodom na kľúč. 

Predpokladom dohodnutej ceny domu na kľúč je sklon stavebného pozemku max. 1% a prístup na stav. pozemok s vjazdom kolesového bágra a betónového domiešavača. Pri vyššom sklone alebo potrebe prepravy betónovej zmesi prepravnou pumpou sú práce a materiál navyše. Ceny domov nemusia byť aktuálne, nakoľko ceny materiálov sa menia. Pre aktuálne ceny nás prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky.