Poradenstvo pri posúdení ponuky

Bezplatný odborný audit .

Nemáte čas porovnávať čo by bolo pre Vás lepšie? Nechajte to na nás a dajte si urobiť bezplatne porovnanie technológií a rozsahu štandardu.

Rozhodujete sa, ktorú technológiu zvoliť, ktorú firmu si vybrať? Dajte si spraviť bezplatný odborný audit – pošlite nám vašu víťaznú ponuku a objektívne zhodnotíme jej rozsah.

Najlacnejšie ponuka nie je vždy najlepšia. Nakoniec často nie je ani najlacnejšia.

Viete čo najčastejšie chýba v ponukách na kľúč?

M

obklady

M

dlažby

M

sanita

M

základy

M

terasa

To sú tisíce eur doplácania za to čo tam chýba a musí byť.

p

Viete, že máme jeden z najrozsiahlejších štandardov v cene domu na trhu?


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Staviame drevodomy po celom Slovensku!

ročná záruka

vysoká záruka, až 30 rokov na konštrukciu domu!

mesiace

rýchlosť výstavby, stavba môže byť hotová už za 3 – 4 mesiace

Poďme stavať!

Zavolajte nám

(+421) 915 867 921

 

Projekty slúžia len na inšpiráciu, ľubovoľne Vám ich upravíme podľa Vašich predstáv. Taktiež sa môžete inšpirovať vizualizáciami z akéhokoľvek iného zdroja. Pre každého zákazníka vypracovávame bezplatne INDIVIDUÁLNY PROJEKT presne na mieru a dispozíciu stavebného pozemku. Cena domu je podľa nášho prevedenia viď lište výstavba - stavba holodomu alebo drevodom na kľúč. 

Predpokladom dohodnutej ceny domu na kľúč je sklon stavebného pozemku max. 1% a prístup na stav. pozemok s vjazdom kolesového bágra a betónového domiešavača. Pri vyššom sklone alebo potrebe prepravy betónovej zmesi prepravnou pumpou sú práce a materiál navyše. Ceny domov nemusia byť aktuálne, nakoľko ceny materiálov sa menia. Pre aktuálne ceny nás prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky.