Referencie

Skúsenosti našich zákazníkov.

Vážený pán Kožina a pán Lehocký,

dnes nám skolaudovali náš rodinný dom, ktorý ste pre nás postavili. Chceme sa vám týmto za všetko poďakovať a podeliť sa s našimi skúsenosťami s vašou firmou. Pred rokom sme sa rozhodli postaviť si nový dom a vyskúšať nové technológie spojené s drevostavbami. Po prečítaní si recenzií na vašu firmu rozhodli sme sa osloviť práve vás. Od prvého dňa bola spolupráca s vami a so všetkými vašimi pracovníkmi na vysokej profesionálnej a ľudskej úrovni. Neexistovalo slovo „nedá sa“, všetko ste urobili tak, aby sme boli spokojní. Všetky práce boli urobené dôsledne a včas, presne tak, ako bolo dohodnuté. Za všetko, čo ste pre nás urobili, vám patrí veľké „ďakujeme“ a všetkým, ktorí ešte nie sú rozhodnutí, môžeme vašu firmu len a len odporučiť. Prajeme vám ešte veľa spokojných klientov.

manželia Škultétyoví, Dolné Saliby

Ako spokojní klienti radi odporučíme firmu Kvalitný drevodom, ktorá nám v krátkom čase postavila krásny nový domov. Oceňujeme profesionalitu pána Kožinu v riešení hypotéky, taktiež pána Lehotského za ich pozitívny ľudský prístup a ochotu.
Ďakujeme za výborne odvedenú prácu a spoluprácu!

Rodina Valaštínová, Dolná Súča

Neviete ako na to s aktuálne drahými hypotékami? Nevadí, nechajte to na nás a poriešime pre Vás financovanie na mieru s garanciou najvýhjodnejších podmienok.

Ďakujeme a oceňujeme pomoc s financovaním, bezstarostnú a rýchlu výstavbu, bez stresu. Firma má zohraté partie a všetko krásne postupuje. Našli riešenie financovania aj keď sme nemali vlastné zdroje, postavili nám dom a dnes bývame. Sme spokojní a spokojní su aj tí, čo sa prídu pozrieť na náš dom. Všetkým sa to páči a hreje ma na srdci keď ľudia prídu pozrieť a chvália a inšpirujú sa, že ako rýchlo a kvalitne sa dá postaviť dom aj na tak úzkom pozemku ako je náš.

Hajko, Cífer

Neviete aký projekt?

V cene domu je projekt na mieru.

Ku spoločnosti MK&ML Mont – Kvalitny Drevodom som sa dostal náhodou, hľadaním na internete. Mal som pozitívne skúsenosti s drevodomom v minulosti ale hľadal som možnosť rýchlejšej aj cenovo výhodnejšiej stavby s predpripravených dielcov, panelov alebo stien. Nakoniec som sa po niekoľkých stretnutiach s pánom Kožinom rozhodol pre SIP panely a ich spoločnosť. Zavážila cenová ponuka s garanciou ceny po podpise zmluvy, stabilita firmy (žiadne zmeny sídiel alebo konateľov každý rok ako niektoré iné firmy :-)), možnosť návštevy práve realizovaných stavieb a v neposlednom rade zabezpečenie financovania, poistenia, posudkov a všetkých náležitostí potrebných pre poskytnutie hypotekárneho úveru. Veľmi som ocenil plynulosť stavebných prác aj keď sa vybavenie úveru z rôznych dôvodov predlžovalo.
Čo sa týka samotnej výstavby, napriek realizácie v zimných mesiacoch, všetko prebiehalo rýchlo ale s dôrazom na technologické postupy v závislosti od vonkajších teplôt. Za čo patrí vďaka p.Lehockému a jeho profesionálnemu prístupu. Každá moja pripomienka bola vyriešená za jeho osobnej kontroly. Obaja páni kládli maximálny dôraz na spokojnosť zákazníka za čo im ešte raz ďakujem z úspešne skolaudovaného domu.

Martin Tavassy

Čo všetko je zahrnuté v cene domu na kľúč?

Prečítajte si, budete milo prekvapení!

Určite si mnohí z Vás kladú otázku “Aké to je?” bývať viac rokov v drevodome. Aj my sme čakali, že sa udejú nejaké zmeny v našej stavbe. Nič, čo by stálo za opravu sa neudialo. Samozrejme každý dom, to je jedno či je z tehly alebo z panelov, alebo z dreva “pracuje”. Každý materiál pracuje, a to že sa Vám niekde urobí malá škára je úplne normálne a vždy sa s tým dá niečo urobiť. Firma kvalitný drevodom sa pravidelne informuje o našom bývaní, o našom pohodlí, čo znamená, že ich stále zaujímame ako klienti. Vždy sa nám vo všetkom snažili a snažia vyjsť v ústrety, keďže vieme, ze sú to tí správni ľudia, na ktorých sa môžeme obrátiť a snažia sa vyhovieť našim požiadavkám. Aj po rokoch vieme povedať, že sme sa rozhodli správne, ze sme oslovili práve firmu kvalitný drevodom a spravili by sme to opäť. Sny sa plnia a nám ho pomohla splniť práve firma kvalitný drevodom a celý jeho tím.

Veľká vďaka.♥️

spokojní vlastníci drevodomu rodina Kúdelová

Nemáte ešte pozemok alebo ho hľadáte?

Nechajte si ho preveriť bezplatne.

V domčeku od firmy MK&ML mont bývame už ôsmy mesiac a spĺňa naše požiadavky na moderné a úsporné bývanie. Špecializovaní robotníci na konkrétne činnosti, či už na montáž panelov, strechy, pokládku podlahy, inštaláciu elektriky, a pod. boli veľmi profesionálni a zároveň slušní. Jediný problém, ktorýsa nam v domčeku ukázal, firma prišla v krátkom čase napraviť. Takže spokojnosť.

Žemlovci, Lazany

Viete, že z našej technológie bola postavená aj americká vedecká stanica na JUŽNOM PÓLE?

Prečítajte si viac >

S pánom Kožinom mam skúsenosti niekoľko rokov ako s finančným poradcom. Všetky veci ohľadom finančných produktov riešim s ním. Ci sa jedna o poistenie, alebo úvery. Profesionálny prístup, vela skúsenosti, príjemné vystupovanie. Môžem len odporučiť.
Tomáš Illáš

Máte otázky? Nie ste rozhodnutí?

Nechajte nám Vaše telefónne číslo. Zavoláme Vám a radi odpovieme na všetky Vaše otázky.

ročná životnosť stavby

%

úspora peňazí

%

náklady na vykurovanie

„Keď sme snívali o našom rodinnom dome, vedeli sme, že budeme potrebovať pomoc pri jeho financovaní. Tak ako mnohé iné rodiny, ani my sme nemali dostatok finančných prostriedkov na celú jeho výstavbu. Miestami sme uvažovali, či sa do toho vôbec pustiť…V jednom sme však mali jasno. Ak sa na niekoho ohladne financií obrátiť, tak na p. Kožinu, ktorý nám už roky poskytoval cenné rady v rodinnom financovaní.

Tak ako v minulosti ani teraz nás nesklamal. Vždy ochotne, profesionálne no najmä ľudsky nám vždy poskytol reálne možnosti, s ktorých sa nám už potom ľahšie vyberalo. Nikdy nás nezavádzal, ak poukázal na reálny problém, vždy mal pripravené riešenie, čo nás milo prekvapilo, pretože výstavba drevodomu, pre ktorý sme sa rozhodli, bol problémom v každej banke na korú sme sa obrátili.

Všetko sa napokon podarilo. Sen sa stal skutočnosťou a my už dnes bývame vo svojom vysnívanom domčeku.

Srdečne ďakujeme a vrelo odporúčame služby p. M. Kožinu, pretože bez jeho pomoci by sme to len ťažko zvládli. Aj my sa v prípade potreby na neho určite opäť obrátime.“

Rodina Černická z Kremnice

Jednoznačne by som Vás odporúčala pre to, že ste nám dokázal vyriešiť situáciu, ktorá bola pre nás nevyriešiteľná. Pomohol ste nám vybaviť nielen úver, ale kopec vecí, ktoré sa úveru vlastne ani netýkali. Ak by bolo treba, znova by sme si vybrali vás, a naďalej sa na vás obraciame vždy keď je niečo treba. Ste skvelý človek a vo svojej práci sa vyznáte.
– Katalin

Najväčšia kapacita vo svete financií je pre nás pán Michal Kožina ktorý dokázal vybaviť a hlavne vyriešiť v ťažkej a veľmi komplikovanej situácii financovanie hypotekárneho úveru. A preto sa na neho zakaždým obraciame pre pomoc a rady na riešenie financií.
– Peter

Katalin a Peter Borka

Naša spolupráca s pánom Kožinom začala v roku 2015 pri sprostredkovaní financovania kúpy nášho rodinného domu. Jeho profesionálny prístup a znalosti v oblasti financovania a úverov nám zabezpečil získanie úveru a potrebných poistiek za najvýhodnejších podmienok na trhu. Pán Kožina zastrešil kompletnú komunikáciu a jednania s bankami a poisťovňami. Ušetrený čas sme tak mohli venovať našej rodine. Vzhľadom na maximálnu spokojnosť pri riešení financovania kúpy nášho domu služby pána Kožinu využívame s dôverou aj naďalej.

Každému kto potrebuje riešiť projekty v oblasti financovania a úverov môžeme pána Kožinu ako finančného experta odporučiť. Je to profesionál ktorý vám bude v prípade potreby k dispozícii 24 hodín denne.

Janko Gunár a Zuzka Gunárová

Keď sme sa rozhodli po rekonštrukcii refinancovať známy mi poradil pána Kožinu. Najprv som bol skeptický po skúsenostiach s inými poradcami, ale rozhodol som sa ho vyskúšať. Pri úvodnom stretnutí sme si povedali, čo a ako a vybavenie refinancovania som v podstate ani nevšimol. Všetko prebiehalo hladko, prístup pána Kožinu bol vynikajúci a profesionálny, navyše pomohol nám vybaviť aj ďalšiu hypotéku.

Z môjho pohľadu je pán Kožina absolútny profesionál a vďaka svojmu prístupu dokáže klientovi ušetriť obrovské množstvo času a vie ponúknuť to najlepšie zo svojho pohľadu (z pohľadu provízie), ale hlavne z pohľadu klienta.

Ján Keder

Poďme stavať!

Zavolajte nám

(+421) 915 867 921

 

Projekty slúžia len na inšpiráciu, ľubovoľne Vám ich upravíme podľa Vašich predstáv. Taktiež sa môžete inšpirovať vizualizáciami z akéhokoľvek iného zdroja. Pre každého zákazníka vypracovávame bezplatne INDIVIDUÁLNY PROJEKT presne na mieru a dispozíciu stavebného pozemku. Cena domu je podľa nášho prevedenia viď lište výstavba - stavba holodomu alebo drevodom na kľúč. 

Predpokladom dohodnutej ceny domu na kľúč je sklon stavebného pozemku max. 1% a prístup na stav. pozemok s vjazdom kolesového bágra a betónového domiešavača. Pri vyššom sklone alebo potrebe prepravy betónovej zmesi prepravnou pumpou sú práce a materiál navyše. Ceny domov nemusia byť aktuálne, nakoľko ceny materiálov sa menia. Pre aktuálne ceny nás prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky.