Proces výstavby

Pozrite si na aktuálne realizovanom projekte ako vyzerá výstavba v praxi.

Vaša hrubá stavba môže byť hotová už za

dní

Vytýčenie stavby na pozemku, vyrovnanie pozemku, výkopové práce, navážky, štrkové lôžko, debniace tvárnice, styrodur, základové pásy, základová doska 150mm, uzemňovacie pásy, vývody na kanalizáciu, elektrinu a vodu do 3 dní.

Montáž konštrukcie, obvodové múry, vnútorné priečky, krov, latovanie, strešná krytina, žľaby, osadenie okien a vchodových dverí na pásky do 4 dní.

V uvedených časových údajoch nie je zarátané čakanie na vyzretie betónu/základov.

Poďme stavať!

Zavolajte nám

(+421) 915 867 921

 

Projekty slúžia len na inšpiráciu, ľubovoľne Vám ich upravíme podľa Vašich predstáv. Taktiež sa môžete inšpirovať vizualizáciami z akéhokoľvek iného zdroja. Pre každého zákazníka vypracovávame bezplatne INDIVIDUÁLNY PROJEKT presne na mieru a dispozíciu stavebného pozemku. Cena domu je podľa nášho prevedenia viď lište výstavba - stavba holodomu alebo drevodom na kľúč. 

Predpokladom dohodnutej ceny domu na kľúč je sklon stavebného pozemku max. 1% a prístup na stav. pozemok s vjazdom kolesového bágra a betónového domiešavača. Pri vyššom sklone alebo potrebe prepravy betónovej zmesi prepravnou pumpou sú práce a materiál navyše. Ceny domov nemusia byť aktuálne, nakoľko ceny materiálov sa menia. Pre aktuálne ceny nás prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky.