Súťaž o projekt domu zadarmo

Súťaž o exkluzívny projekt na Rodinný Dom na Mieru

Premeňte svoje sny o vlastnom dome v skutočnosť! Zapojte sa do našej vzrušujúcej súťaže o projekt na mieru pre váš rodinný dom. Stačí sledovať našu Facebookovú stránku a zanechať nám svoj e-mail na webovej stránke do 15. marca 2024.

Trvanie súťaže: Od 14.2.2024 do 15.3.2024

Výhra: Jeden šťastlivec, ktorého vylosujeme, získa projekt na mieru na Rodinný dom – Drevodom do 180m2 úžitkovej plochy pre stavebné povolenie v hodnote 2500 eur, ktorý urobí vyhlasovateľom súťaže stanovený projektant.

Ako to funguje:
1. Sledujte nás na Facebooku.
2. Zanechajte nám svoju e-mailovú adresu na našej webovej stránke do 15.3.2024. Vaša e-mailová adresa bude zaradená do odberu newslettra. Z newslettra sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Oznamovanie víťaza: Víťaza vylosujeme a oznámime na našej Facebookovej stránke do 20.3.2024.

Táto súťaž je nevšednou príležitosťou získať exkluzívny projekt na mieru pre váš domov. Pripojte sa a dajte svojim snom krídla – váš šťastný deň môže prísť práve teraz!

Naše stavby

Poďme stavať!

Zavolajte nám

(+421) 915 867 921

 

Projekty slúžia len na inšpiráciu, ľubovoľne Vám ich upravíme podľa Vašich predstáv. Taktiež sa môžete inšpirovať vizualizáciami z akéhokoľvek iného zdroja. Pre každého zákazníka vypracovávame bezplatne INDIVIDUÁLNY PROJEKT presne na mieru a dispozíciu stavebného pozemku. Cena domu je podľa nášho prevedenia viď lište výstavba - stavba holodomu alebo drevodom na kľúč. 

Predpokladom dohodnutej ceny domu na kľúč je sklon stavebného pozemku max. 1% a prístup na stav. pozemok s vjazdom kolesového bágra a betónového domiešavača. Pri vyššom sklone alebo potrebe prepravy betónovej zmesi prepravnou pumpou sú práce a materiál navyše. Ceny domov nemusia byť aktuálne, nakoľko ceny materiálov sa menia. Pre aktuálne ceny nás prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky.